+90 545 768 68 47


Balçova Çekici

Balçova oto çekici firması arıyorsanız bizler ihtiyaç duyduğunuz anda sizlere destek vermek istiyoruz. Oto çekici hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her an bizlere ulaşabilir ve ekibimizden destek alabilirsiniz. Aracınız yolda herhangi bir sebeple kaldığında ve sizleri zor durumda bıraktığında asla endişe etmenize gerek yoktur. Çünkü başta Balçova olmak üzere İzmir’in neredeyse her bölgesinde oto kurtarma hizmeti veriyoruz. Üstelik ekiplerimiz her bölgeye aynı hızda ulaşım sağlar ve sizlere ihtiyacınız olan yol yardımı getirir. Balçova çekici hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim adreslerimizden bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Oto Kurtarma Hizmeti Neden Önemlidir?

Oto kurtarma hizmeti son derece önemli ve gerekli hizmetlerden biridir. Bu hizmet sayesinde artık araç sürücüleri için araçlarının bozulması durumu sanıldığı gibi sakıncalı bir durum değildir. Her türlü aracınızın bozulması ve yolda kalmanız kötü bir durumdur. Ancak bu noktada Balçova oto çekici ekibi olarak sizlere en iyi hizmetleri verdiğimiz için en azından yaşadığınız sorundan en az şekilde olumsuz etkilenmenizi sağlıyoruz. Genel olarak oto kurtarma hizmetleri bu yüzden çok önemlidir ve doğru kişilerden destek aldığınızda büyük oranda işinizi kolaylaştıracaktır.

Balçova oto kurtarma hizmetlerimizle her daim sizin yanınızdayız. Aracınızla yolda kaldığınızda bizlere ulaşabilir ve yaşadığınız bu olumsuz durumdan kolayca kurtulabilirsiniz.

Oto Çekici Hizmeti Alınırken Nelere Dikkat Edilir?

Balçova oto çekici firması olarak bu alanda hizmet almak isteyen kişilere çok dikkatli olmaları gerektiğini söyleyebiliriz. Yaşadıkları olumsuz durumdan daha fazla zarar görmemeleri için hizmet alırken dikkat etmeleri gereken noktalardan bahsedeceğiz. Oto çekici hizmeti alırken dikkat edilmedi gerekenler;

  • Oto çekici hizmetlerinde firma seçiminin çok önemli olduğunu bilmeniz gerekir. Ne kadar başarılı ve güvenilir bir oto çekici firması bulursanız o kadar kolay ve hızlı bir şekilde bu durumdan kurtulabilirsiniz.
  • Firmalarla iletişime geçtiğinizde mutlaka bulunduğunuz nokta hakkında detaylı ve doğru bilgi vermeniz gerekir. Böylece ekipler daha kısa sürede bulunduğunuz adrese gelebilir.
  • Aracınızda meydana gelen sorunu bildirmeniz gerekir. Özellikle kaza yaptıysanız ve aracınız hasar gördüyse bunu bildirmeniz çok önemlidir. Böylece ekipler sizlere yardıma gelirken gerekli ekipmanları getirebilecektir.

Balçova yol yardım hizmeti alırken genel olarak bu detaylara dikkat ettiğinizde sizler de yaşadığınız olumsuz durumdan kolayca kurtulabilirsiniz.

Balçova Oto Çekici Hizmeti

Balçova en yakın çekici arıyorsanız sizlere İzmir’in her bölgesinde en iyi çekici desteğini getiriyoruz. Ekiplerimiz İzmir’in her bölgesinde sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor. İletişime geçtiğiniz anda bulunduğunuz noktaya doğru hareket ediyor ve kısa sürede sizlere yardım getiriyoruz. Hizmet kalitemiz, hızımız ve güvenli çekici hizmetlerimizle her daim sizlere destek vermek için çalışıyoruz. Balçova oto çekici hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere 7/24 iletişim adreslerimizden ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz her an sizlere hizmet sunmak ve yardımcı olmak için tüm ekipmanlarımız ve araçlarımızla birlikte sizlerden gelecek olan çağrıları beklemektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Herhangi bir adrese gelmeniz ortalama ne kadar sürer?

Aracınızla kaldığınız adrese ve bölgeye göre sizlere ulaştığımız süre değişiklik gösterir. Ancak bizler ekip olarak her an insanlara yardım etmek için hazırda beklediğimizden olabildiğince kısa sürede kaldığınız bölgeye ulaşabilmekteyiz.

Çekici fiyatları nasıl belirlenir?

Çekici fiyatları öncelikle aracınızla kaldığınız mesafeye göre değişiklik gösterir. Bunun yanında ayrıca aracınızı götüreceğimiz adres arasındaki mesafeye göre de yine fiyat değişecektir. Fiyat politikamız hakkında daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ağır hasarlı kazalarda oto çekici hizmeti veriyor musunuz?

Ağır hasarlı araçlarda da oto çekici hizmeti verilmektedir. Sadece bu durumda ekiplerimizle iletişim geçtiğinizde bilgi vermeniz gerekir. Çünkü aracın durumuna göre ekstra olarak ekipmanlar gönderilecektir.

Yakıtım bittiğinde sizleri arayabilir miyim?

Yakıtınızın bitmesine bağlı olarak aracınız yolda kaldığında da bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Sizlere bu durumda aracın yakıt istasyonuna çekilmesi biçiminde hizmet verilir.