+90 545 768 68 47


Karabağlar Oto Çekici

Karabağlar oto çekici hizmetleri sayesinde, artık aracınızla yolda kaldığınızda sizlere bir telefon kadar uzağız. Araç sürücülerini en çok endişelendiren ve korkutan durumların başında yolda kalmak gelir. Birçok sebepten dolayı yolda kalma sorunu yaşayan araç sürücüleri, ilk kez özellikle bu sorunla karşı karşıya kaldığında paniğe kapılabilir. Ancak paniğe kapılmaya hiç gerek yoktur çünkü Karabağlar oto çekici hizmetlerimizle bizler 7/24 araç sürücülerinin yanındayız.

Oto Çekici Hizmeti Nedir?

Oto çekici hizmeti herhangi bir sebeple yolda kalan araçların, bir noktadan başka bir noktaya taşınmasını sağlayan hizmetlerdir. Bu hizmet kapsamında vinçli veya vinçsiz büyük araçlar kullanılır. Araçlar dikkatli ve özenli bir şekilde araçların arkasına yüklenir ve böylece istenilen adrese kolayca çekilebilir. Karabağlar çekici hizmeti sunarken, bu amaçla tam donanımlı ve güvenlikli araçlar kullanıyoruz. Bu araçlar sayesinde de güvenle aracınızı yükleyebiliyoruz.

Araçlar yüklenirken özellikle dikkatli ve özenli olunması gerekir. Bu noktada sizin aracınızın zarar görmemesi için çekici aracının arkasında özel bölümler yer alır. Bu özel bölümlerle aracınız, çekicinin arkasına tam olacak biçimde yerleştirilir. Karabağlar oto kurtarma desteği için bizleri tercih ettiğinizde tüm bu süreci ne kadar profesyonel ve başarılı biçimde gerçekleştirdiğimizi daha yakından görebilirsiniz.

Oto Çekici Hizmeti Hangi Durumlarda Alınır?

Karabağlar oto çekici hizmeti alınmasını gerektiren birçok olumsuz durumdan bahsedilebilir. Araç sürücüleri her ne kadar bu durumlardan hoşlanmasa da yaşanması durumunda yapabilecekleri tek şey profesyonel destek almaktır. Genel olarak bu hizmete ihtiyaç duyulan durumlar aşağıdaki gibidir;

  • Küçük veya büyük fark etmeksizin araç kazalarında
  • Aracınız herhangi bir sebeple bozulduğunda ve yolda kaldığınızda
  • Aracınızın yakıtı bittiğinde
  • Aracın lastiğinin patlaması durumunda
  • Aracın anahtarının kaybolması veya bozulması durumunda

Karabağlar yol yardım hizmetlerimizden, istediğiniz her durumda yararlanabilirsiniz. Bizleri bölgede herhangi bir sebeple yolda kaldığınızda arayabilir ve aracınızın istediğiniz bölgeye çekilmesi için hizmet alabilirsiniz.

7/24 Karabağlar Oto Çekici

Oto kurtarma hizmetleri almak istediğinizde dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri firmanın 7/24 hizmet verip vermediğidir. Günün hangi saatinde aracınızla yolda kalacağınız belli olmadığı için, doğal olarak 7/24 hizmet veren ekipleri bulmanız gerekir. Karabağlar bölgesinde deneyimli ve uzman ekibimizle birlikte 7/24 oto çekici hizmeti sunuyoruz. Sizlere sadece Karabağlar en yakın çekici olarak değil aynı zamanda en hızlı ve en güvenilir çekici olarak da destek veriyoruz.

Karabağlar Çekici Fiyatları

Çekici hizmeti almak isteyenler, son yıllarda firmaların sunduğu fahiş fiyatlardan biraz endişe duyabilir. Özellikle geç saatlerde yolda kalan ve yardıma ihtiyaç duyan kişilere inanılmaz rakamlar verilmektedir. Bu durumda da birçok araç sürücüsü kaldığı bu zor durumdan kendi çabası ile kurtulmaya çalışmakta veya da mecburen çok yüksek ücretleri ödemek zorundadır. Karabağlar çekici firması olarak sizlere profesyonel ve kaliteli hizmetleri aynı zamanda olabildiğince makul fiyatlarla sunuyoruz. Ekip olarak öncelikli amacımız para kazanmaktan ziyade sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Motor arızalarında da araç çekici hizmeti verilir mi?

Araba veya motor fark etmeksizin yolda kalmanız durumunda araç çekici veya kurtarma hizmetleri almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Büyük araçlar için de çekici hizmeti var mı?

Araç çekici hizmetlerinde aracınızın büyüklüğü önemli değildir. Bizlerle iletişime geçtiğinizde sadece bunu belirtmeniz gerekir çünkü aracınızın marka ve modeline göre sizlere uygun çekici aracı gönderiyoruz.

Aracımın bulunduğu noktayı nasıl hemen bulabiliyorsunuz?

Aracınızla yolda kaldığınızda sizlerden, telefonda bulunduğunuz nokta hakkında detaylı bilgi alıyoruz. Gerekli durumlarda da konum bilgisi alarak, kısa sürede bulunduğunuz bölgeye gelebiliyoruz.

Hangi saatlerde oto kurtarma hizmeti alabilirim?

Haftanın her günü ve günün her saati oto kurtarma hizmeti alabilirsiniz. Bizler Karabağlar oto kurtarma ekibi olarak 7/24 hizmet veriyoruz.

Aracımın çekiciye yüklenmesi kaç dakika sürer?

Aracınızın çekiciye yüklenmesi, oldukça kısa süren bir işlemdir. Bu noktada süreyi belirleyen aslında çekicinin tecrübesi ve çekici aracının yeterli donanıma sahip olmasıdır. Karabağlar çekici ekibi olarak bizler de gerek tecrübemiz gerekse donanımlı araçlarımızla, araç yükleme sürecini minimuma süreye indirmekteyiz.