+90 545 768 68 47


Oto Kurtarma

Bu kurtarma işlemleri sadece aracın bir yerden alınıp başka yere taşınması kadar basite indirgene bilecek bir iş değildir. Her işin bir esası vardır. Söz konusu olan araçlarınız yani, hayatınızda belki de evinizden sonra en fazla maddi değere sahip olan taşıtlarınızdır. Bunun bir de ticari hayatınızda kullandığınız bir araç olma ihtimali varsa daha bir önem taşımaktadır. Naklin doğru zamanda ve kısa sürede yapılması, taşınan aracın arıza ya da kaza da aldığı hasara ek daha fazla zayiat görmeden taşınması gibi, işin gerekliliği ve önemi hususları vardır. Bunun için sadece teçhizatın kalitesi değil, profesyonellik ve doğru işçilik anlayışı ile çalışan firmalar edinmelisiniz.

Sektörde edindiğimiz 21 yıllık tecrübemizle her gün büyümeyi ve sizlerle beraber büyük bir aile olmayı amaçlıyoruz.  Edindiğimiz tecrübemizle gelişen teknolojiyi birleştirerek sizlere kusursuz hizmet verme amacımıza daha da yaklaşmayı misyon ediniyoruz.

Temel ilkelerimizden taviz vermeden çıktığımız yolda, sizlerin hali hazırda zarar görmüş durumda bize ulaştığınızı biliyor ve durumunuzdan kurtulmanız için uğraşıyoruz. İnsanların birbirine olan güveninin nerdeyse tamamen yok olduğu şu zor günlerde, zor anlarınızın ve araçlarınızın kurtarıcısı olmayı hedefliyoruz.

Hızlı iletisim
  • +90 545 768 68 47
  • +90 545 768 68 47
  • info@izmircekici.org
Profesyonel Hizmet
Hızlı iletisim