+90 545 768 68 47


Oto Servis

Oto servis hizmetleri, araçlarda yaşanan arızaların giderilmesi ve aracın sorunsuz bir şekilde kullanılmaya devam etmesi için tercih edilir. Bu hizmet kapsamında hem araçlar yolda kaldıkları yerden çekilir hem de güvenilir ve son derece etkili tamir hizmeti sunulan servislerde onarılır. Oto servis hizmeti sunan bir firma olarak araçlarda yaşanan arızaların giderilmesi ve araçların istenildiği gibi onarılması için çalışıyoruz. Aracınızı, servislerimize çekerek sizlere bu alanlarda hizmetler sağlıyoruz.

Oto Servis Hizmeti Nedir?

Oto servis hizmeti yolda kalan araçların hem çekilmesi hem de araçlardaki arızaların giderilmesi için sunulan bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde araçlardaki arızalar giderilir. Böylece araç sürücüleri de güvenli ve sağlam bir şekilde yolculuk yapmaya devam edebilir. Oto servis hizmetleri ile birlikte araç sürücülerinin yaşadığı pek çok arıza durumu düzeltilebilir. Aracınızla yolculuk yaparken, bir arıza meydana geldiğinde mecburen bir tamirci desteğine ihtiyacınız vardır. Alacağınız tamir hizmeti ile birlikte ekstra oto çekici ve yol yardım için de maliyet ayırmanız gerekir. Bizlere ulaşarak oto servis hizmeti aldığınızda hem aracınızın servise çekilmesini hem de onarılmasını sağlayabilirsiniz.

Araçla yolda kalan sürücüler için oto servis hizmetlerinin bir diğer önemli avantajı da araçlarını alelade ve tanımadığı bir tamirciye teslim etmektense güvenilir bir servise bırakmasıdır.

Oto Servis Desteği Neden Alınır?

Oto servis desteği birçok durumda alınabilen önemli bir hizmettir. Araç sürücüleri için en önemli durumların başında araçlarında yaşanan arıza durumları gelir. Bir de bu arıza durumu yolda başlarına geldiğinde çok daha önemli bir sorundur. Bu gibi durumlarda yapılması gereken de oto servis hizmeti almaktır. Oto servis hizmeti alınmalı çünkü:

  • Aracınız hem bulunduğu bölgeden kurtarılır hem de arızası onarılır.
  • Aracınızda meydana gelen sorunların kolay bir şekilde tespit edilmesi ve onarılması sağlanır.
  • Araçların arızalarının tespitinde ve onarılmasında güvenilir ve tecrübeli kişiler görev alır.
  • Sizlere hem garantili işçilik hem de kaliteli yedek parça garantisi verilir.
  • Her türlü marka ve model araç için oto servis hizmeti sunulur.
  • Oto servis hizmeti, oto kurtarma artık istediğiniz bir tamirciye gitmenizden çok daha uygun maliyetli bir hizmettir.
  • Aracınız vakit kaybetmeden onarılır ve sağlam bir şekilde sizlere teslim edilir.

İzmir oto servis hizmetlerimizden yararlanarak sizler de yukarıda belirttiğimiz ayrıcalıkları ve çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Oto Servis Fiyatları

Oto servis desteği almak istediğinizde, sizler için en önemli konuların başında fiyat gelecektir. Ne kadar uygun fiyatlı ancak kaliteli bir hizmet alabilirseniz o kadar faydalı ve etkili olacaktır. Oto servis fiyatları sunulan hizmetlere ve firmalara göre değişiklik gösterir. İyi bir firma bulduğunuzda, doğal olarak aldığınız hizmetin kapsamı ve kalitesi de değişecektir. Bizleri tercih ederek hem kaliteli ve güvenilir hem de uygun fiyatlı oto servis hizmeti alabilirsiniz.

 

Hızlı iletisim
  • +90 545 768 68 47
  • +90 545 768 68 47
  • info@izmircekici.org
Profesyonel Hizmet
Hızlı iletisim