+90 545 768 68 47


Hakkımızda

Öz Başak yol yardım ekipleri olarak, araç sürücülerinin yollarda yaşadıkları en önemli sorun olan araç bozulması durumunda, destek veriyoruz. Bu alanda hizmet verirken, güvenilir ekiplerimiz ve araçlarımızla en iyi hizmeti sağlıyoruz. Araçlarınızla yaşadığınız bu olumsuz durumlarda sizler de güvenilir ve en önemlisi de alanında büyük uzmanlığa sahip bir ekiple çalışmak istiyorsanız, bizleri tercih edebilirsiniz. Bu süreçte en büyük gücü ve çalışma azmini de siz değerli müşterilerimizden aldığımızı bilmenizi isteriz.

Nasıl Hizmet Veriyoruz?

Yol yardım hizmeti hem bu hizmeti alanlar hem de sunanlar için büyük sorumluluklar barındırır. Bu alanda hizmet almaya karar verdiğinizde, her şeyden önce iyi bir ekip bulmanız gerekir. Bizler bu alanda tercih edebileceğiniz, alanında sadece en başarılı yol yardım ekiplerinden değil aynı zamanda işine en çok önem veren ekiplerden biri olmaktayız. Sizlere yol yardım, oto çekici, tekne ve karavan taşıma, akü takviye gibi hizmetler sunmaktayız.

Neden Bizleri Tercih Etmelisiniz?

Hizmet bölgemizde, bizlerle birlikte hizmet veren pek çok firma arasından bizleri tercih etmeniz gerektiğini savunuyoruz. Çünkü sizlere nasıl hizmet sunduğumuz ve bu alanda bizleri diğer firmalardan ayıran en önemli özellikleri çok net biliyoruz. Bu özellikler:

  • Alanında uzman ve tecrübeli bir ekibe sahibiz.
  • Sizlere hızlı ve etkili hizmet vermek için çalışıyoruz.
  • Bünyemizde yer alan ekipmanlarla sorunsuz ve başarılı bir şekilde taşıma ve çekme işlemlerini yapıyoruz.
  • Sadece oto çekici ve yol yardım konularında değil aynı zamanda akü takviye gibi ihtiyaçlarda da destek oluyoruz.
  • Sunmuş olduğumuz hizmet kalitesinin yanında ayrıca uygun fiyat politikasına sahip olmaktayız.

Misyon

Araç sürücülerinin, yol yardım desteğine ihtiyaç duydukları anda onlara hızlı ve başarılı hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Bunun için alanında uzman ekipleri görevlendiriyor ve kısa sürede onlara destek vermeye çalışıyoruz. Bu yüzden de alanında en çok tercih edilen ve insanları sunmuş olduğu hizmetlerle memnun eden firmalardan biri olmaktayız.

Vizyon

Daha gelişmiş araç gereçler ve daha geniş hizmet ağına sahip olmak ve sizlere uzun yıllar hizmet sunmak istiyoruz. Bu amaçla her geçen gün kendimizi ve yapmış olduğumuz çalışmaları geliştirmeye çalışıyoruz. Sizler de bizlere destek olarak, bu alanda bizlere ilham kaynağı olabilirsiniz.